Przestrzeń, która nas otacza wywiera duży wpływ na nasze życie. Sposób, w jaki jest zorganizowana ma istotne znaczenie dla poczucia komfortu i bezpieczeństwa. Oświetlenie, kolorystyka, elementy wyposażenia i ich aranżacja oddziałują na nasze samopoczucie. Wykreowanie przestrzeni, w której będziemy czuć się swobodnie jest sprawą mocno indywidualną.

Pojęcie „dobrego wnętrza” jest subiektywne. Studio projektowe Drob Design definiuje je, w oparciu o indywidualne potrzeby każdego Klienta. Poruszamy się swobodnie pośród różnych stylów. Dbamy o to, by projektowane przez nas pomieszczenia były funkcjonalne i przyjazne dla osób, które będą w nich przebywać. Staramy się tak zorganizować przestrzeń, aby tworzyła poczucie zadomowienia i komfortu. Dążymy do tego aby nasze aranżacje odzwierciedlały wewnętrzny porządek codziennych przyzwyczajeń naszych Klientów, umożliwiając im zorganizowanie indywidualnego rytmu życia.

W zależności od potrzeb inwestora, wykonujemy proste projekty funkcjonalne, pomagamy w doborze kolorystyki i elementów wyposażenia, jak również przygotowujemy kompleksowe projekty z rysunkami technicznymi i wizualizacjami pomieszczeń.

Szczególnie bliskie są nam wnętrza w stylu nowoczesnym z elementami klasycznymi (retro). W projektach chętnie wykorzystujemy kolorowe i wzorzyste rozwiązania ścian i podłóg. Tworzymy niesamowite wzory z wykorzystaniem płytek wiktoriańskich i geometrycznych. Inspirują nas także marokańskie połączenia kolorystyczne – zwłaszcza z wykorzystaniem różnych odcieni niebieskiego. Kolor ten jest pełen symboliki i utożsamiany jest m.in. z: uduchowieniem, spokojem, wodą, świeżością, czystością jak również z dynamizmem, kreatywnością i inspiracją. Niebieski jest też kolorem przyjaźni i bywa postrzegany jako symbol przywiązania do tradycji.

Nasze projekty nie ograniczają się do jednego stylu. Jesteśmy otwarci na różne pomysły wizualne. Nie boimy się nowych wyzwań :) i chętnie poszukujemy rozwiązań, odpowiednich dla naszych Klientów. Jeśli masz głowę pełną pomysłów na swoje wnętrze, ale nie wiesz jaki styl będzie dla Ciebie odpowiedni, pomożemy Ci zaaranżować przestrzeń, w której poczujesz się jak „u siebie”.

Facebook